Pozvánka na Eshop Víkend 2016

Rádi by jste si v létě odpočinuli a zároveň se i vzdělávali? Tak je pro Vás Eshop Víkend 2016  ta správná akce! Nejedná se o žádnou nóbl konferenci, kde by jste museli být v saku a potili se celý den na přednáškách. Naopak se jedná o odlehčenou letní akci barcampového formátu, kde se můžete těšit na workshopy, přednášky, pečené prase, dobré pivo, exkurze a mnohem více. Koná se 30.7. – 31.7.2016 ve Vodňanech kousek od Českých Budějovic. Jak tedy konkrétně vypadá program?

Celkem je připraveno 20 přednášek, mezi kterými najdete i mnou maličkost. Budu povídat něco o metrikách, které jsou u vyhledávačů důležité, o různých ranking faktorech a spoustě super tajných informací..

Připraveno je 12 tříhodinových workshopů, které poběží oba dny paralelně s přednáškami. Musím říct, že zvučnými jmény se to jen hemží. Svůj workshop si připraví například Jakub Čižmář – emailing, Jakub Kašparů – PPC, Honza Kvasnička – UX a v neposlední řadě také Mário Roženský o tom jak vybudovat a vést affiliate program, který bude vydělávat peníze. Což je pro mě jako affiláka určitě jedno z nejzajímavějších témat.

Kdyby Vám i toto bylo málo, tak jsou připravené exkurze do serverovny Wedosu, prodejny SvetBot.cz a nebo dokonce do Temelína!

V areálu akce je možné dělat spoustu volnočasových aktivit jako zahrát si tenis, nohejbal, volejbal apod. Jak to na akci vypadalo minulý rok?

ESV-velky-prednaskovy-sal

11894566_1636562063228677_1502166115184604336_o

ESV-maly-predskovy-sal

ESV-venkovni-stan

Vidíte sami, že cílem akce je užít si krásné letní dny, posedět s přáteli u dobrého jídla a pití a zároveň se i něco nového naučit. Nezbývá než dodat, že se na akci těším a doufám, že se uvidíme! 🙂

–> http://www.eshopvikend.cz/ <–

O autorovi Milan Pichlík

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *